Mircze: Są pieniądze na kanalizację

  • 19.08.2019, 06:00
  • ak
Mircze: Są pieniądze na kanalizację Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
Gmina Mircze jest jedną z kilkudziesięciu samorządów Lubelszczyzny, które otrzymają pieniądze na projekty dotyczą budowy i modernizacji infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej.

Spotkanie z beneficjentami odbyło się w Lublinie. Umowy przekazali przedstawicielom samorządów marszałek Jarosław Stawiarski  oraz przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa.

Gmina Mircze otrzymała wsparcie na budowę kanalizacji w Mirczu. Całkowita wartość projektu to ponad 2,1 mln zł, a dofinansowanie z Unii Europejskiej sięgnie przeszło 1,3 mln zł.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
manna
manna 20.08.2019, 20:30
można , a w kotorowie co???.......gdzie te miliony z nieba pani wojt? coś nie widać. bojko obiecał i robił. a teraz propaganda.

Pozostałe