Dożynkowi mocarze! Podczas zmagań wylano mnóstwo potu! (ZDJĘCIA)

  • 18.08.2019, 17:55
  • Bogdan Nowak
Dożynkowi mocarze! Podczas zmagań wylano mnóstwo potu! (ZDJĘCIA)
Ten konkurs przyciągnął uwagę publiczności. Podnoszono w nim ciężarek o wielkości 16 kg. Mężczyźni musieli to zrobić jedną ręką i wiele razy. Chętnych do tego wyzwania nie brakowało. Wśród nich zauważyliśmy posła Sławomira Zawiślaka oraz Stanisław Sokala, wójta gminy Skierbieszów. Wszyscy wypadli pięknie, mocarnie!

Konkurs odbył się w niedzielę (18 sierpnia) podczas dożynek powiatowych w Starym Zamościu. Jego głównym organizatorem było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Octagon" z Zamościa. Nie ważne kto zwyciężył. Bo wszyscy dożynkowi mocarze wycisnęli mnóstwo potu. I zebrali mnóstwo braw. 

 

Bogdan Nowak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe