Zamość: Można się kąpać w zalewie (ZDJĘCIA)

  • 18.08.2019, 14:36
  • ak
Zamość: Można się kąpać w zalewie (ZDJĘCIA)
To dobra wiadomość dla tych, którzy lubią wypoczynek nad wodą. Po kilkudniowej przerwie znów można się kąpać w zamojskim zalewie.

Przypomnijmy, że zakaz kąpieli został wprowadzony mniej więcej przed tygodniem po tym, jak sanepid stwierdził, że woda w zbiorniku jest brudna. Badania wykazały w niej przekroczenie norm zanieczyszczeń. Ale sytuacja wróciła do normy.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu poinformował, że po ponownych badaniach, kontrolerzy stacji sanitarno-epidemiologicznej stwierdzili przydatność wody do kąpieli.

Jak widać na zdjęciach z dzisiaj (18 sierpnia), niektórzy zamościanie już z tej możliwości korzystają.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zamojski
zamojski 18.08.2019, 22:19
Zamiast wozić ziemię na beznadziejne szańce mogli nawieźć więcej piachu do zalewu to by nie było takie brudne bagno. Ale turyści ważniejsi, a mieszkańcy najlepiej jakby się wyprowadzili.
Zalewiaczek
Zalewiaczek 19.08.2019, 08:50
Racja

Pozostałe