Tragiczny wypadek w Soli. Nie żyje 27-letni mężczyzna

  • 18.08.2019, 12:43
  • ak
Tragiczny wypadek w Soli. Nie żyje 27-letni mężczyzna Fot. KPP Biłgoraj
27-latek z Biłgoraja nie miał szans na przeżycie. Zginął, gdy prowadzone przez niego BMW rozbiło się dzisiaj (18 sierpnia) nad ranem odgrodzeniu jednej z posesji w Soli.

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się ok. godz. 4. Wstępne ustalenia policji wskazują, że młody mężczyzna jechał BMW od strony Biłgoraja w kierunku Bidaczowa. Panowanie nad samochodem stracił na zakręcie. Auto wypadło z drogi i i z impetem uderzyło ogrodzenie jednego z pobliskich podwórek.

– Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana – informuje Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maniak
Maniak 20.08.2019, 12:46
a gdzie reszta auta??? silnik itp.???
Osoba...
Osoba... 19.08.2019, 13:48
Czlowiek mial wypadrk i zginął a wy takie rzeczy piszecie!!! Ludzie nie wstyt wam polacy byc takimi chamami???!!!!!!
Wiesiek Sobon
Wiesiek Sobon 19.08.2019, 09:59
Szkoda tylko tej mlodej osoby, mugl jeszcze kogos innego zabic jakby puzniej jechal, pewnie jazds po alkoholu , lud zajety byl w czasie jazdy telefonem, tak zgaduje, droga to nie tor wyscigowy z pewnymi zabespieczeniami, tyle ostrzegaja i nic , Szkoda czlowieka
Schatz
Schatz 19.08.2019, 20:08
Ojjjjj człowieku, emocje biorą górę, nie dziwię się, ale tyle błędów, to szok 😲
OrMo
OrMo 18.08.2019, 21:37
Dobrze ze ni plota nie rozp.....
ktos
ktos 18.08.2019, 18:52
chyba w strone Bidaczowa. Bodaczow jest miedzy Szczebrzeszynem a Zamosciem
Baba
Baba 18.08.2019, 16:49
Kolejny idiota na drodze, rozpedzone bmw na zakręcie. niech spoczywa w pokoju ta mloda dysza ale stwierdzam jedno, mężczyzni powodują o 90% wiecej wypadkow podczas gdy sami śmieją sie " baba za kierownicą ". No tak, ale statystyki nie kłamią
Ja
Ja 28.08.2019, 15:23
Wez przymknij ryj jak nie wiesz jak bylo , nikt nie wie co kogo czeka .
Obiektywny
Obiektywny 19.08.2019, 07:38
Ile zła dasz innym tyle otrzymasz.ile wylejesz nienawiści tyle do ciebie powróci , dziś wyzywasz od idiotów , jutro ciebie nazwą dziw...ą , i k...ą .
Beata Magdziarz
Beata Magdziarz 18.08.2019, 17:05
Dlaczego pani pisze na człowieka który zginą tragicznie idiota.Czy znała go pani a może zna pani okoliczności wypadku żenada.Niech pani włączy myślenie....
Urszula
Urszula 18.08.2019, 17:28
Nikt normalny nie wchodzi w zakret z dużą szybkością pani Beato.
Z
Z 19.08.2019, 08:50
Kierującemu BMW podobno nie przystoi wchodzić w zakręt z małą szybkością.

Pozostałe