Zamość: Komputerowy kurs dla seniorów

  • 18.08.2019, 10:00
  • ak
Zamość: Komputerowy kurs dla seniorów Fot. pixabay.com
Pierwsze organizacyjne spotkanie jest planowane na połowę września, ale już można zapisywać się na kurs obsługi komputera i korzystania z Internetu, który organizuje Książnica Zamojska.

To oferta skierowana do osób powyżej 60. roku życia. Wszystkie zajęcia będą bezpłatne, a wiedza z nich wyniesiona – bezcenna. Podczas spotkań seniorzy dowiedzą się m.in. jak zbudowany jest komputer, jak przeglądać zawarte w nim dane.

Nauczą się również tworzenia dokumentów w programie Word i obsługiwania przeglądarek internetowych. Każdy z uczestników po zakończeniu kursu będzie również umiał zakładać i obsługiwać skrzynkę elektroniczną, a także pobierać i instalować w swoim komputerze programy.

Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać pod numerem tel. 84 627 11 54 w. 21 lub 35.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe