Gm. Komarów-Osada: Będzie nowy samochód dla WTZ w Wolicy Brzozowej

  • 18.08.2019, 07:48
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Będzie nowy samochód dla WTZ w Wolicy Brzozowej Fot. pixabay.com
Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej będą niedługo jeździć nowym, przystosowanym do ich potrzeb samochodem.

Gmina ogłosiła już przetarg na zakup pojazdu. Część pieniędzy pochodzić będzie z dotacji przyznanej przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Przewidziano, że nowy bus pomieści 19 osób, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich. Termin składania ofert mija 23 sierpnia, a samochód powinien być dostarczony do początku listopada.

Zakup busa jest niezbędny, bo te, z których WTZ korzystał dotychczas są już wyeksploatowane. Każdego dnia pokonują wiele kilometrów, dowożąc osoby niepełnosprawne na zajęcia w WTZ nie tylko z gminy Komarów-Osada, ale również z sąsiednich.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe