Pachnący przekręt. Rumunka handlowała podróbkami

  • 17.08.2019, 10:36
  • ak
Pachnący przekręt. Rumunka handlowała podróbkami Fot. KPP Hrubieszów
Nawet 5 lat więzienia grozi obywatelce Rumunii, która oferowała do sprzedaży podrabiane perfumy. Zatrzymali ją hrubieszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

Funkcjonariusze namierzyli cudzoziemkę przy jednej z ulic w mieście, gdzie kobieta rozstawiła swój kramik z pachnidłami. Zorientowali się szybko, że perfumy tylko wyglądają jak prawdziwe, bo w rzeczywistości są podrabiane. Zatrzymali Rumunkę, a towar skonfiskowali jako dowód w prowadzonym postępowaniu.

– Według przepisów ustawy prawo o własności przemysłowej przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

CZYTAJ TAKŻE: BUŁGAR HANDLOWAŁ PODRÓBKAMI NA GIEŁDZIE

CZYTAJ TAKŻE: 32-LATEK NAKRADŁ PERFUM NA 2,5 TYS. ZŁ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe