Tomaszów Lubelski: Asp. szt. Rafał Miszczyszyn to najpopularniejszy dzielnicowy

  • 15.08.2019, 05:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Asp. szt. Rafał Miszczyszyn to najpopularniejszy dzielnicowy Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Obywatele powinni znać swojego dzielnicowego i aspiranta sztabowego Rafała Miszczyszyna z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim znają. Dowodzą tego wyniki plebiscytu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego. Wczoraj (środa, 14 sierpnia) oficjalnie ogłoszono jego wyniki.

Czołówkę w tym plebiscycie wyłonili mieszkańcy powiatu tomaszowskiego, którzy na swoich dzielnicowych wspierali w głosowaniu na stronie internetowej starostwa powiatowego. Najwięcej punktów zdobył asp. szt. Rafał Miszczyszyn, dzielnicowy który pod swoją opieką ma rejon  z ponad 7,5 tys. mieszkańców.

Teren działania tego policjanta to m.in. Dąbrowa Tarnawacka, Huta Tarnawacka, Klocówka, Kunówka, Niemirówek Kolonia, Niemirówek, Pańków, Pauczne, Podhucie, Sumin, Tarnawatka Tartak, Tarnawatka, Tymin, Wieprzów, Antoniówka, Budy, Dąbrowa, Dzierążnia, Huta Dzierążyńska, Krynice, Kolonia Partyzantów, Majdan Sielec, Majdan Krynicki, Polanówka, Polany, Romanówka, Zaboreczno, Zadnoga, Źwiartów Kolonia, Źwiartów.

Drugie miejsce w konkursie zajął st. sierż. Piotr Łeszczyszyn, dzielnicowy Lubyczy Królewskiej, a trzecie jego koleżanka po fachu z tego samego posterunku mł. asp. Anita Wiciejewska.

Nagrody wyróżnionym przez obywateli policjantom wręczał ich szef insp. Artur Deryło, a także m.in. burmistrz Wojciech Żukowski oraz starosta Henryk Karwan.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adam
Adam 23.08.2019, 23:49
Trzeba jeszcze nauczyć kultury asp. Zbigniewa Nosala z posterunku policji w Nieliszu.
Monika
Monika 17.08.2019, 06:03
Znam Rafała i jest wporzadku,jeden z normalniejszych policjantów.Zasluzyl na nagrodę.
policmajster
policmajster 16.08.2019, 18:33
A jak by tak konkurs na anty policjanta . No minuję Asp ŁUCZAKA z Tyszowiec .ZERO pojęcia ,ham i prostak resztę znaja mieszkańcy .
Moko
Moko 23.08.2019, 07:29
Pewnie dobry w*** dostales, napewno sie należało , :)
Enigma
Enigma 20.10.2019, 14:18
Czyzby odezwal sie adresat?
Polak
Polak 15.08.2019, 21:15
To fikcja nie da się normalnie pracować dzielnicowemu gdy ma nocki, zdarzenia do obsłużenia i dochodzenia w toku. Takie banialuki wciskajcie ludziom nie zorientowanym. Byłem, widziałem i to samo robiłem, to blef. Praca polskiej policji opiera się na jednym wielkim fałszu. Jeśli tak samo pracuje Straż Graniczna,wojsko i więziennictwo to mnniej Boże w opiece ten kraj.
Andrzej
Andrzej 15.08.2019, 19:48
*** Policję!
Wiesio
Wiesio 15.08.2019, 19:39
Za co i dlaczego policjant !!!!!!!!!!

Pozostałe