Na kogo czekają piękne obrączki? To już finisz naszego plebiscytu

  • 13.08.2019, 10:45
  • red.
Na kogo czekają piękne obrączki? To już finisz naszego plebiscytu
Już za chwilę, już za momencik! Tak, nadchodzi wielki finał naszego plebiscytu. Która z zakochanych par zdobędzie zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej i piękne, wyjątkowe obrączki? Wszystko zależy od Państwa. Głosujcie, bo czasu zostało już niewiele. Dziś drukujemy ostatni kupon do głosowania!

Na razie prowadzą Bogumiła Nowak i Michał Michnik. Miejsce tuż za nimi zajmują Katarzyna Domańska i Marcin Nowak, a trzecie miejsce zajmują Angelika Gąsior i Damian Jachymek. Kto zdobędzie tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny i unikatowe, wykonane specjalnie dla zwycięskiej pary złote obrączki? To od Państwa zależy.

PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW ZABAWY WRAZ Z LICZBĄ GŁOSÓW DOSTĘPNA W PAPIEROWYM I E-WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

Wycinajcie, wypełniajcie i przynoście kupony do redakcji albo wysyłajcie je pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość. Czasu zostało już niewiele. Dziś zamieszczamy ostatni kupon do głosowania. Kupony będziemy przyjmować do 19 sierpnia. Zachęcamy do głosowania. 

Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą zaś będą piękne złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu przy ul. Pereca 11 (Stare Miasto).

Pary, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają vouchery na kolację w Restauracji Fanaberia w Hotelu Zamojski & SPA mieszczącym się w Zamościu przy ul. Kołłątaja 2/4/6.

Wszystkich uczestników naszej zabawy mogą Państwo poznać w fotogalerii na stronie internetowej www.kronikatygodnia.pl.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierownik
Kierownik 17.08.2019, 23:26
Niemiec w pierwszej 3 sukces hans do ślubu jedz czołgiem a Chełmie niemieckim

Pozostałe