Biłgoraj: Miasto dołożyło do parku rolkarza

  • 15.08.2019, 16:11
  • MaSzt
Biłgoraj: Miasto dołożyło do parku rolkarza
Radni Biłgoraja zdecydowali o zwiększeniu środków na budżet obywatelski o 19 tys. zł. Dzięki temu w środę rozpoczęła się inwestycja, która uzyskała najwięcej głosów mieszkańców Biłgoraja – budowa parku rolkarza na terenie dawnych kortów tenisowych przy ul. Targowej.

W poniedziałek, 5 sierpnia, Rada Miasta Biłgoraj zmieniała uchwałę budżetową na 2019 r. Wniosek burmistrza Janusza Rosłana o zwiększenie o 19 tys. zł środków na budżet obywatelski 21 radnych przyjęło jednogłośnie. Następnego dnia miasto podpisało umowę z wykonawcą inwestycji, a w środę ruszyła na terenie dawnych kortów tenisowych przy ul. Targowej budowa zwycięskiego projektu, czyli parku rolkarza. Prace budowlane wraz z montażem odpowiednich urządzeń i przeszkód mają być zakończone do 23 września.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe