Nowa Kronika Tygodnia jest już gotowa!

  • 12.08.2019, 18:15
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia jest już gotowa!
Jutro jest wtorek, a więc możecie pytać w punktach sprzedaży o nową Kronikę Tygodnia. Jeśli kupicie ten numer, na pewno nie będziecie żałować. Najnowsze wydanie jest wyjątkowo ciekawe.

>>>> Jak tak można? Ktoś na osiedlu Majdan dewastuje świątki. Wandal znowu podniósł rękę na Maryję. Sprawą zajmuje się policja.

>>>> W tym numerze drukujemy ostatni kupon. To już ostatnie dni, aby oddać głos na wybraną przez siebie zakochaną parę. Zwycięzcy wygrają piękne złote obrączki.

>>>> Zeznania byłego urzędnika pogrążyły posła Piotra O. A poseł PiS nie stawił się na rozprawie w sądzie.

>>>> Są plany, aby zamojski PKS przejął niektóre kursy, niegdyś obsługiwane przez Autonaprawę. Jest szansa, że na przywrócenie połączeń będą pieniądze od rządu.

>>>> Z 75-osobowej załogi Cukrowni Strzyżów zostało tylko 12 pracowników. Likwidacja zakładu ma być sfinalizowana do końca września.

>>>> Magdalena Hajkiewicz z Hrubieszowa jako ekspertka udziela porad w telewizji. W czym się specjalizuje?

>>>> Kolejna gmina opuściła stowarzyszenie "G6 Grzędy Sokalskiej". Tym razem przyszła pora na Łaszczów.

>>>> Dla pasjonatów historii odkrywamy kolejne tajemnice zamojskich ulic. Tym razem piszemy o ul. Pereca.

>>>> Pamiętacie Fundusz Wczasów Pracowniczych i nadpobudliwego kaowca? Wczasy w czasach PRL były ciekawe. Jest co wspominać.

>>>> Ciekawie było na konferencji po meczu Hetmana z Orlętami. Trener Jacek Ziarkowski odniósł się m.in. do fatalnego stanu murawy na stadionie OSiR.

>>>> Padwa Zamość rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W kadrze są nowi gracze. Chcecie wiedzieć jacy?

To tylko część tematów. Więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe