Łabunie: Dudek i Latawiec wygrali turniej plażowej siatkówki

  • 12.08.2019, 09:00
  • ak
Łabunie: Dudek i Latawiec wygrali turniej plażowej siatkówki Fot. UG Łabunie
Drużyna Dudek i Latawiec była najlepszą podczas zorganizowanego w Łabuniach Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej „Orlika” Par Mieszanych.

Do rywalizacji na wysypanych piachem boiskach Sparty Łabunie przystąpiło osiem siatkarskich par. Wygrał skład Dudek i Latawiec, pokonując drużynę Wilczyńska i Kokoć oraz ekipę Wiater i Mulawa.  

Najlepszą punktującą zawodniczką okazała się Katarzyna Dudek, która wywalczyła dla swojej ekipy aż 27 punktów. W kategorii męskiej tytuł najlepszego punktującego zdobył z 15 pkt. Karol Kukułowicz.

Nagrody w turnieju ufundował wójt Mariusz Kukiełka, a koordynatorem zawodów był Piotr Latawiec, animator prowadzący zajęcia na „Orliku” w Łabuniach.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe