PUP rozdaje pieniądze. Dziś ostatni termin składania wniosków

  • 12.08.2019, 07:03
  • ak
PUP rozdaje pieniądze. Dziś ostatni termin składania wniosków Fot. pixabay.com
Dzisiaj (poniedziałek, 12 sierpnia) jest ostatni dzień na złożenie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zamościu wniosku o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wsparcie dla jednej osoby może sięgnąć nawet 54 tys. zł.

Do rozdysponowania są tym razem 234 tys. zł. Dotacje przyznawane będą w ramach  projektu pt. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Zamość i powiecie zamojskim IV" (dla 10 osób po 18 tys. zł) oraz z programu „U siebie" przeznaczonego dla osób, które powróciły z zagranicy (3 bezrobotnych ma szanse otrzymać nawet po 54 tys. zł).

Wnioski, które są do pobrania na stronie internetowej zamojskiego pośredniaka TUTAJ należy składać w sekretariacie PUP. Konkurs ma być rozstrzygnięty do 4 września.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 13.08.2019, 10:09
,,Pup rozdaje pieniądze" moim zdaniem tytuł jak zwykle wprowadzający w błąd i wyolbrzymiony... LOGIKA

Pozostałe