Spłonął budynek, 2 ciągniki i sprzęt

  • 09.08.2019, 16:49
  • m
Spłonął budynek, 2 ciągniki i sprzęt  Fot. KP PSP w Tomaszowie Lub.
W Hucie Dzierążyńskiej spalił się budynek gospodarczy, 2 ciągniki rolnicze, sprzęt warsztatowy i sprzęt rolniczy.

W czwartek (8 sierpnia) o godz. 5.03 dyżurny komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim odebrał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Huta Dzierążyńska (gm. Krynice). Na miejsce natychmiast wysłano strażaków.

Działania ratowniczo-gaśnicze trwały blisko 4,5 godziny. Uczestniczyły w nich 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Tomaszowa  Lubelskiego oraz 6 zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej. Niestety, straty są ogromne. Spaleniu uległ murowany budynek gospodarczy o drewnianej konstrukcji dachu, pokryty blachą, 2 ciągniki rolnicze, sprzęt warsztatowy i sprzęt rolniczy.

m

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 10.08.2019, 20:36
Niestety Przechodzilismy przez to.Wszystko sie spaliło jak u Panstwa .Proszę utworzyć zbiorke chętnie pomożemy .


Pozostałe