Rekordy w Stylowym

  • 06.08.2019, 11:06
  • m
Rekordy w Stylowym
Prawie 24 tysiące widzów odwiedziło w lipcu zamojskie kino Stylowy. Najwięcej, bo aż 8113 osób zobaczyło „Króla Lwa” - czyli nową, fabularną wersę disneyowskiego klasyka.

Na „Sekretne życie zwierzaków domowych” wybrało się 5757 widzów. 3372 zobaczyło film „Spider-Man: Daleko od domu”. Nieco mniej, bo 3372 widzów zdecydowało się na horror „Annabelle wraca do domu” (2699 widzów).

W sierpniowej ofercie CKF Stylowy są kolejne wakacyjne hity. Już 9 sierpnia „Toy Story 4” – lubiany film wytwórni Disney-Pixar. Tydzień później „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino. Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Zobaczymy w nim niezwykłą obsadę (w postać Romana Polańskiego wciela się polski aktor - Rafał Zawierucha) i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

W dniach 14-17 sierpnia kino Stylowy zaprasza na 7. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”.

m

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe