Zakole w rusztowaniach

  • 08.08.2019, 06:11
  • AP
Zakole w rusztowaniach blok nr 3
Remont trwa. Trochę się ślimaczy. Niektórzy mieszkańcy bloków na os. Zakole niepokoją się dlaczego. Prezes spółdzielni uspokaja i wyjaśnia w czym problem.


W połowie kwietnia rozstawiono rusztowania. Prace stoją w miejscu, a jest już sierpień. Mieszkańcy są oburzeni. Płacą wysoki czynsz, a tak naprawdę nie mają za co, bo prace i tak nie są wykonywane. Chodzi o bloki nr 3 i 7 na tzw. Zakolu os. Zamoyskiego. Przy 7 w ogóle nie są zaczęte jakiekolwiek działania. Przy 3 może dwa, góra trzy dni są jakieś byle jakie prace wykonywane i tyle. Może zainteresuje Państwa ten temat, czegoś się dowiecie, poradzicie –  pożalił się nam zaniepokojony czytelnik. 

Bloki, o których mówiła nasza czytelniczka, należą do Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej Pracowników Służby Zdrowia w Zamościu. 

O wyjaśnienie poprosiliśmy prezesa spółdzielni Marka Grzelaczyka. 

To tylko część artykułu. Cały dostępny jest w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka
Mieszkanka 12.11.2019, 17:11
Nie wiedzą dlaczego .Gdy przeczytałam kto jest prezesem to już wiadomo .Jedna wielką machlojka
Nie wiedziałam że już wyszedł z paki za przekręty.
Just
Just 08.08.2019, 12:04
Otóż to za 48 m czynsz ponad 530 zł... a gdzoe rachunki za prąd media itp ...

Pozostałe