Wicepremier obiecał wsparcie

  • 09.08.2019, 07:37
  • par
Wicepremier obiecał wsparcie Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie Wicepremier obiecał pomoc między innymi w zakupie sprzętu RTG dla szpitala w Hrubieszowie.
Wicepremier Jacek Sasin spotkał się ze starostą hrubieszowskim, burmistrzem miasta i dyrektorem szpitala. Obiecał wsparcie dla kluczowych inwestycji.

W rozmowach z wicepremierem Jackiem Sasinem oprócz starosty Maryli Symczuk wzięli udział, burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska i Dariusz Gałecki, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie. Z dyrektorem SP ZOZ rozmawiano o przebudowie i przekształceniu obecnej Izby Przyjęć w Szpitalny Oddział Ratunkowy wraz z lądowiskiem dla helikopterów. 

To tylko część artykułu. Cały dostępny jest w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Porażka
Porażka 17.08.2019, 08:42
Oan sasin ma żonę z Hrubieszowa i co nawet kibla nie postawił. Dał stanowisko swojemu tesciowi. Prezes. Polskich wód. A gdzie on był przez tyle lat oszuści. Nam potrzebny jest piseł ktory jest na miejscu że jak czlowiek m problem to jest do kogo sie zgosic z pomocą. I taką osobą jest poseł Jaroslaw Sachajko od kukiz 15. A nis ten z warszawki kto go bedzie tu widzial. Helikopter nie ma podstawowej opieki medycznej a on zaczyna od helikoptera o czym oni mowią a basen to porażka nas na niego nie stać. Naobiecuje i mam nadzieje ze poźniej go utrzyma za swoje. Bo w przyszylm roku wszystko idzie do gory woda 2 razy droższa śmieci 100 procent światło 40 procen i myślicie kto za to zaplaci. Zresztą ten wybor wladzy to porażka
Stefan G.
Stefan G. 14.08.2019, 10:03
Dobrze to wygląda - znaczy że się dogadują. Tylko wspólne działania przyniosą efekt.
polka
polka 11.08.2019, 09:17
Komu wierzyć jak Kaczmarska i Grzegrzółka rzecznicy sejmu którzy za ciężko zarobione pieniądze okłamują POLAKÓW kryjąc prywatne loty Kuchcińskiego nie chcę takich przedstawicieli PAŃSTWA POLSKIEGO
Mailik
Mailik 10.08.2019, 00:39
Brawo PiS.
Ten sam desperat co wcześniej od Marszałka
Ten sam desperat co wcześniej od Marszałka 09.08.2019, 23:21
Kiedy jakas partia wprowadzi standardy europejskie że wyborcy nie bedą sie wstydzili za dorobkiewiczów tylk ten sam pod presją partyjną złoży dymisję. Kiedy Jakaś partia zrówna zarbki i ceny podstawowych produktów spożywczych bo jakna razie mamy chleb i wode na poziomie europejskim a zarbki na poziomie federacji rosyjskiej. Dziwicie sie ze specjalistów brakuje? Każda podwyżka zarobków wiąze sie ze wzrstem cen pdstawwych produktów spożywczych. Dzięki takim eknomistom jak zrównamy zarbki z niemcami tochleb będzie 10 drższy niż w niemczech. To na czym ten sukces polega wasz ?
Hrubieszowiak  który chciał by być taksówkarzem marszałka
Hrubieszowiak który chciał by być taksówkarzem marszałka 09.08.2019, 23:01
No i jednoczesnie oświadczam ze jestem już na tyle nerwowo wykończony ze ABW moze mi wysłać wezwanie bez wywarzania dzwi o 6 rano bo jestem osobą bezrobotną której ta propadanda nie obieła swoim programem , a ZUS ze mna w uja pogrywa od 4 lat taki mamy dobrobyt. Proponuje pisemne wezwanie bo o 6 rano jeszcze śpie
Hrubieszowiak wqurwiony postawieniem służb w stan gotowości
Hrubieszowiak wqurwiony postawieniem służb w stan gotowości 09.08.2019, 22:52
Jak na razie pani Burmistrz obiecywała baseny kąpieliska i co wyszło ? nic doczeka do końca kadencji a w ponownych wyporach znowu obiecanki. Jak na razie rozryli drogi i są w gorszym stanie niż były. Grunt to sie wylansować czy to lewica czy prawica b pani Burmistrz nie ma nic programowo wspólnego. Czy mi ktoś to wyjaśni ? Biorą kupe forsy z naszych podatków obiecują obiecywać i z tych obietnic nawet nic nie wychodzi ale pokazują ze działają
Pilot Marszauka
Pilot Marszauka 09.08.2019, 22:46
Obiecuje obiecywać !!! Wypiepszać z tą propagandą bo jest jak było tylko w TVP sie narracja zmieniła. A dalej żerują na społeczeństwie. Kto za sponsoruje wasze 500+ Ja kawaler bezrobotny ? Chwalicie sie spadkiem bezrobocia bo młodzi wypierd... za granice. Dobijcie teraz emerytów i rencistów to będziecie sie mogli pochwalić lawinowym wzrostem składek ubezpieczeniowych. Sukses!!!!!!. Czekam do wybrów jak sie nie pojawi w Hrubieszowie śmigłowiec to głosuje na SLD. To chociaż wiadomo na kogo sie głosuje że to postkomuna i rewelacji nie będzie. Już mnie denerwują te wiece przedwyborcze tylko ciekawi mnie kto płaci za postawienie służb w stan gotowości realizując kampanie b i policja i straż krzyżówki obstawia
Pilot Marszałka
Pilot Marszałka 09.08.2019, 21:05
Kpią z inteligencji ludzi chyba. Panie Marku uda sie panu to przed końcem kadencji przerobić i sprowadzić śmigłowiec do Hrubieszowa czy to tylko obiecanki cacanki a głupiemu radość przedwyborcza ??
Pilot Marszałka
Pilot Marszałka 09.08.2019, 18:19
zamościanin Kto kogo obrabia ? Wystarczy nie kraść. Myślisz dla czego przed końcem kadencji przyjechał ? Bo jak PiS za 3 mieś nie przejdzie to te obietnice zostaną wspomnieniem. A można było przez 4 lata to zrobić.
zamościanin
zamościanin 09.08.2019, 16:49
Na spadochroniarzy takich jak SASIN na wschodzie nie zagłosujemy powód obrabianie i okłamywanie POLAKÓW

Pozostałe