Pan nie śmieci, proszę pana

  • 25.07.2019, 13:32
  • m
Pan nie śmieci, proszę pana Fot. Pixabay
Pewien pan podrzucał śmieci do pojemników na odpady przy ul. Orlej. Mieszkańcy okolicznych posesji zawiadomili straż miejską. Strażnicy namierzyli delikwenta i ukarali go stuzłotowym mandatem.

Kiedy Kiedy mieszkańcy posesji przy ul. Orlej poinformowali Zamojską Straż Miejską o denerwującym ich śmieciowym problemie, strażnicy udali się na miejsce, by zbadać sprawę. Obejrzeli podrzucone do śmietnika dokumenty. Widniał na nich adres osoby, która mogła być ich właścicielem. I tak po nitce do kłębka dotarli do tego, którego chcieli znaleźć. Właściciel śmieci otrzymał mandat w wysokości 100 złotych. I tak strażnicy obeszli się z nim łagodnie, bo maksymalna wysokość mandatu za zaśmiecanie wynosi do 500 złotych.


 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe