Gm. Rachanie: Seniorzy z Grodysławic i Michalowa pojechali na wycieczkę

  • 23.07.2019, 11:06
  • Materiał nadesłany
Gm. Rachanie: Seniorzy z Grodysławic i Michalowa pojechali na wycieczkę Fot. GOK Rachanie
Członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem” z Michalowa i Grodysławic zorganizowali wycieczkę krajoznawczą do pobliskiego Suśca – na słynne Szumy.

Trasa wycieczki wiodła wzdłuż uskoków rzeki Tanew, która zachwyciła wszystkich swoim urokiem, zwłaszcza malowniczym położeniem, a nade wszystko wspaniałym chłodem. Po długim spacerze i zwiedzeniu zaplanowanej trasy nikt nie czuł zmęczenia. Wycieczkowicze udali się na wspólny poczęstunek na łono natury, gdzie przy ciekawych wspomnieniach z lat młodości i śpiewie popularnych piosenek spędzali miło czas.

Pogoda tego dnia była piękna, chociaż wcześniej były obawy czy nie spłata psikusa. Niektórzy po raz pierwszy zwiedzali ten zakątek i zapewne na długo w ich pamięci pozostaną piękne krajobrazy Roztocza. Panie mają dalsze plany na odwiedzanie i odkrywanie na nowo ciekawych miejsc.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bavant to
Bavant to 23.07.2019, 22:29
A tak narzekaja ze ich wszystko boli

Pozostałe