Tarnogród: Biblioteka dla wszystkich

  • 26.07.2019, 07:30
  • lew
Tarnogród: Biblioteka dla wszystkich
Prawie 2 mln zł dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymała Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnogrodzie na modernizację obiektu i zakup wyposażenia.

Tarnogrodzka książnica znalazła się w gronie 22 bibliotek, które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursu ogłoszonego przez Instytut Książki w Krakowie. Dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na modernizację obiektu i zakup wyposażenia wyniesie 1 mln 944 tys. zł, natomiast całkowita wartość zadania to 2,6 mln zł.

– Modernizacja będzie obejmowała roboty ogólnobudowlane w budynku XVII-wiecznej synagogi, w której mieści się biblioteka – informuje burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe