Nowe wydanie Kroniki Tygodnia

  • 22.07.2019, 18:39
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia
Już we wtorek (23 lipca) od rana możecie pytać w punktach sprzedaży o nowy numer Kroniki Tygodnia. Dlaczego warto sięgnąć po to wydanie? Bo jest naprawdę ciekawe. Oto najważniejsze tematy z tego numeru.

>>>>  Na 3 lata więzienia skazał sąd 35-letniego Dawida L. za dokonanie szeregu oszustw na szkodę księży, w wyniku których udało mu się wyłudzić około 7,6 tys. zł. 

>>>> Plantatorzy tytoniu doczekają się zaległych pieniędzy. Tylko w powiatach biłgorajskim i zamojskim ma być wypłacone ponad 1,5 mln zł

>>>> Niezwykła inicjatywa mieszkańców Zamościa. Chodzi o godne upamiętnienie żołnierzy walczących w bitwie pod Monte Cassino.

>>>> ASF w naszym regionie. Inspekcja weterynaryjna kontroluje gospodarstwa, leśnicy szukają padłych dzików w lasach.

>>>> Warunkowym umorzeniem postępowania na 2 lata próby zakończył się proces Łukasza W. z Zamościa oskarżonego o publiczne propagowanie faszyzmu.

>>>> Mieszkańcy Stabrowa sprzeciwiają się budowie stacji transmisyjnej telefonii komórkowej. Protest już podpisało ponad sto osób.

>>>> Warszawska spółka wystąpiła do władz Hrubieszowa o opublikowanie wybranych numerów służbowych telefonów urzędników. Chce też wiedzieć ile kosztują rozmowy.

>>>> Centrum Edukacyjno-Rozrywkowe Archipelag Roztocze w Budach (gm. Krynice) ruszy jesienią. Ma przyciągnąć turystów nie tylko z Polski, ale i Ukrainy.

>>>> Z cyklu Zamojskie Ulice tym razem piszemy o ul. Żeromskiego.

To tylko część tego, co znajdziecie w tym numerze. Więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe