Zamość: Wędrująca Estrada 2019 startuje w Ogródku Jordanowskim

  • 22.07.2019, 15:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Wędrująca Estrada 2019 startuje w Ogródku Jordanowskim
Po raz kolejny zamojskie osiedla odwiedzi „Wędrująca Estrada”. Cykl imprez pod hasłem „Postaw na rodzinę” rozpocznie się 23 lipca i potrwa do 31 lipca. Nie zabraknie atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy.

W programie znajdują się ciekawe propozycje: spektakle oraz inscenizowane zabawy teatralne;  strefy: zabawy dla dzieci, zdrowia i urody, rękodzieła, plenerowych przysmaków; malowanie twarzy; podwórko bajkowych przygód; rodzinny kącik muzyczny; warsztaty cyrkowe; gry i zabawy sportowe; punkty działań profilaktycznych; stoiska edukacyjne.

Pojawią się u nas między innymi: MKS Padwa Zamość, Kub Sportowy „ERKA”, Szkoła Muzyczna YAMAHA Zamość, DJ AXEL.

W trakcie imprez będzie także możliwość zadania pytań prezydentowi, radnym bądź członkom zarządów osiedli.

W nadchodzącej edycji Wędrująca Estrada pojawi się na 5 zamojskich osiedlach. Zabawa będzie trwała od godz. 16.00 do 21.00. Na początek piknik odbędzie się na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Kiepury.

HARMONOGRAM IMPREZ WĘDRUJĄCEJ ESTRADY W NASZYM INFORMATORZE CO? GDZIE? KIEDY?

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe