Dni Krasnobrodu 2019 (ZDJĘCIA, FILM)

  • 22.07.2019, 08:36
  • ak
Dni Krasnobrodu 2019 (ZDJĘCIA, FILM) Fot. Angelika Pasieczna
Od piątku do niedzieli (19-21 lipca) trwały tegoroczne Dni Krasnobrodu. Odbyły się wszystkie z zaplanowanych wydarzeń, mimo że pogoda nie była tym razem szczególnie łaskawa dla organizatorów.

Coroczne Dni Krasnobrodu to jedna z większych, organizowanych latem, plenerowych imprez w naszym regionie. Zawsze przygotowywana jest z dużym rozmachem, a atrakcje planowane są zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców miasteczka i okolic oraz wypoczywających na Roztoczu turystów. Tak było i w tym roku.

 

Zaczęło się w piątek od wernisażu wystawy Marka Rzeźniaka w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Sobota i niedziela przyniosły szereg imprez w plenerze, m.in. zawody wędkarskie, konkursy, gry i zabawy oraz wiele koncertów.

DNI KRASNOBRODU 2019 - ZDJĘCIA Z SOBOTY

Chętnych do zabawy nie brakowało, ale z pewnością byłoby ich znacznie więcej, gdyby weekend nie był pochmurny i deszczowy.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

ak

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szeryf
Szeryf 23.07.2019, 17:07
Totalna klapa jak co roku ciesze sie ze juz sie skoniczyly

Pozostałe