Trwają Dni Krasnobrodu 2019. Co jeszcze w programie? (ZDJĘCIA)

  • 21.07.2019, 10:12
  • red.
Trwają Dni Krasnobrodu 2019. Co jeszcze w programie? (ZDJĘCIA) Fot. Angelika Pasieczna
W sobotę pogoda była nie najlepsza, ale to nie specjalnie przeszkadzało tym, którzy wybrali się na Dni Krasnobrodu. Dziś kolejny dzień zabawy. Co w programie?

Na terenach rekreacyjnych przy zalewie odbedzie się Przegląd Orkiestr Dętych pod honorowym patronatem starosty zamojskiego Stanisława Grześko (otwarcie o godz. 14 po przemarszu). O godz. 19 zagra Krasnobrodzki Gospel, potem oczekiwany Power Play i zespół Malibu. 

Dzisiaj również warto też pooglądać i kupić lokalne produkty albo rękodzieło na Jarmarku Krasnobrodzkim. 

Oczywiście będą atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe i  piknikowa gastronomia. Odbędzie także Festiwal Pierogów, który zorganizuje Gościniec Celina. Niedzielną imprezę zakończy oczywiście dyskoteka pod gwiazdami.

red.

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fan
fan 21.07.2019, 23:26
szkoda ze nie ma meczy pilki błotnej

Pozostałe