Impreza na granicy gmin i województw

  • 21.07.2019, 09:32
  • ak
Impreza na granicy gmin i województw
W miejscu, gdzie lubelska gmina Obsza łączy się z podkarpacką Stary Dzików odbędzie się tradycyjnie plenerowa impreza "Spotkania z kulturą". Jej tegoroczna edycja już dzisiaj o godz. 15 na leśnej polanie między Wólką Obszańską i Moszczanicą.

Program wydarzenia jest bardzo bogaty. Przewidziano w nim występy lokalnych zespołów z obu województw, pokazy, koncerty gwiazd, a także tradycyjnie organizowany konkurs kulinarny, w tym roku poświęcony pierogom, deserom z jagodami i nalewkom. 

Publiczność bawić się będzie podczas m.in. prezentacji członków Ogniska Muzycznego "Dzieci Tadzia", które w GOK Obszy prowadzi Tadeusz Kubów. Będą też występy solistów i tancerzy oraz zespołu "Radsoł", w którym występują radni i sołtysi z gminy Stary Dzików. Ponadto przewidziano pokazy tańców cygańskich, francuskich i brazylijskich. Wieczorem mają się odbyć koncerty folkowej grupy "Gaj" z okolic Białegostoku oraz discopolowego zespołu "MeGustar" i wokalistki Weroniki. Imprezę zakończy zabawa, która poprowadzi DJ HOOQ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe