Kuba z Biłgoraja prosi o głosy!

  • 20.07.2019, 16:00
  • Materiał nadesłany
Kuba z Biłgoraja prosi o głosy!
Kuba Nizio, utalentowany młody biłgorajski wokalista, startuje w programie „M1 TalentShow”. Aby dostał się do finału, potrzebuje głosów!

"M1TalentShow” to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. 20 zgłoszeń z najwyższą ilością głosów zakwalifikuje się do imprezy finałowej w Krakowie, gdzie do wygrania jest 10 000 złotych.

Głosować na Kubę można codziennie, do 18 sierpnia, z każdego urządzenia (laptop, telefon, komputer). Wystarczy wejść na stronę m1talentshow.pl i odszukać film z nagraniem Kuby Nizio. Głosowanie jest szybkie i proste, a przede wszystkim bezpłatne.

Jakub Nizio jest wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, członkiem zespołu wokalno- instrumentalnego „Zawierucha” i studia wokalnego „Kombinejszyn”. To laureat wielu konkursów wokalnych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Został stypendysta programu „Wymodeluj swoje marzenia 2018”, a w bieżącym roku uhonorowany nagrodą Burmistrza Miasta Biłgoraja za całokształt pracy artystycznej. Kuba był uczestnikiem programu „Między Wisłą a Bugiem” w TVP3 Lublin, a także uczestnikiem w preselekcji do programu „Mam talent”.

Śpiewanie nie jest tylko jego pasją, ale także rzeczywistością. Po ukończeniu liceum pragnie kontynuować swoje muzyczne doznania aplikując na studia artystyczne na kierunku musical.

 

 

Głosujemy! Warto wesprzeć młodego wokalistę! Każdy głos jest ważny!

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe