Święto Policji w Hrubieszowie (ZDJĘCIA)

  • 18.07.2019, 13:00
  • Żródło: KPP Hrubieszów
Święto Policji w Hrubieszowie (ZDJĘCIA) Fot. KPP Hrubieszów
Od mszy świętej w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie rozpoczęły się w środę (17 lipca) obchody 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. W dalszej części uroczystości w budynku Starostwa Powiatowego funkcjonariusze otrzymali z rąk zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radka Bąchóra akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Nabożeństwo w intencji wszystkich policjantów było sprawowane przez ks. prałata płk. Andrzeja Puzona oraz kapelana policji ks. Sylwestra Zwolaka.

Dalsza część uroczystości odbyła się w Starostwie Powiatowym. Obecni byli zastępca komendanta wojewódzkiego insp. Radek Bąchór, przedstawiciele władz samorządowych powiatu, miasta i gminy oraz innych służb mundurowych i instytucji współpracujących z policją na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Podczas apelu 30 funkcjonariuszy otrzymało akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Wyróżniono także dwóch dzielnicowych: asp. sztab. Marcina Błaszczuka oraz sierż. sztab. Piotra Skrzypczaka, którzy wygrali konkurs na najlepszego dzielnicowego 2019 r. Nagrody dla nich ufundowały burmistrz Marta Majewska i starosta Maryla Symczuk.

CZYTAJ TAKŻE: ŚWIĘTO POLICJI W ZAMOŚCIU (PEŁNA LISTA AWANSOWANYCH)

Źródło: KPP Hrubieszów

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xy
Xy 19.07.2019, 06:32
A gdzie informacja o tym kto awansował i na jakie stopnie...
Obywatel
Obywatel 08.08.2019, 22:56
Rodo 😁

Pozostałe