Biłgoraj: Bezpiecznie na rolkach. OSiR zaprasza na zajęcia

  • 20.07.2019, 15:54
  • lew
Biłgoraj: Bezpiecznie na rolkach. OSiR zaprasza na zajęcia Fot. OSiR Biłgoraj Jazda na rolkach to świetna zabawa i sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu.
Na biłgorajskim skateparku można doskonalić swoje umiejętności jazdy na rolkach. Najbliższe warsztaty rolkowe odbędą się w sierpniu.

Jazda na rolkach to świetna zabawa i sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Ale, aby móc w pełni cieszyć się z przyjemności wynikającej z jazdy rolkach, warto pamiętać, że są pewne ważne środki bezpieczeństwa, które trzeba wykonać, aby uniknąć wypadków i urazów. I właśnie na tym zagadnieniu skupili się instruktorzy szkółki rolkowej FunRolki&Fit, którzy 5 lipca poprowadzili zajęcia. Chętnych do nauki nie brakowało i to w różnym wieku.

Kolejne bezpłatne wakacyjne warsztaty rolkowe na biłgorajskim skateparku odbędą się 26 sierpnia w godz. 15.30-18. Poprowadzą je zawodnicy Powerslide Polska w ramach projektu Powerslide Tour. Wstęp wolny.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe