Szczebrzeszyn: Badania na oko. Jest nowy sprzęt w szpitalu

  • 20.07.2019, 09:45
  • ak
Szczebrzeszyn: Badania na oko. Jest nowy sprzęt w szpitalu Fot. UMiG Szczebrzeszyn
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie wzbogacił się o nowy sprzęt. Skorzystają z niego pacjenci poradni okulistycznej.

Placówka zakupiła niedawno nowoczesną lampę szczelinową. – Wierzę, że poprawi ona komfort pracy lekarzy i wpłynie na większą dostępność i pełniejszą diagnostykę – mówi Maria Słota, dyrektor szpitala w Szczebrzeszynie.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta i Gminy Szczebrzeszyn "wbudowany w lampę biomikroskop pozwala osobie badającej na odpowiednie powiększenie oraz widzenie przestrzenne". Dzięki temu badania wzroku będą bardziej precyzyjne. Pacjenci mogą się na nie rejestrować, telefonując pod nr: 84 645 15 00.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe