Powiat hrubieszowski: Walizka pełna kłopotów [NASZA INTERWENCJA]

  • 03.01.2017, 08:21 (aktualizacja 03.01.2017, 09:43)
  • par
Powiat hrubieszowski: Walizka pełna kłopotów [NASZA INTERWENCJA]
Polka od kilku lat mieszkająca w Holandii skorzystała z usług firmy przewozowej z powiatu hrubieszowskiego. W Amsterdamie nadała walizkę, którą przewoźnik miał w ciągu doby dostarczyć do jej mamy w Chełmie. Po licznych perypetiach walizka dotarła dobę później. A kierownictwo firmy przewozowej woli straszyć sądem, zamiast wyjaśnić dlaczego doszło do opóźnień.

Firma z powiatu hrubieszowskiego zajmuje się przewozem ludzi do kilku krajów Europy Zachodniej. W jej ofercie można znaleźć także usługi transportowe, takie jak doręczanie paczek, towarów i korespondencji pomiędzy Polską a Holandią. Firma chwali się na swojej stronie internetowej, że posiada wymagane uprawnienia do przewozu tego rodzaju przesyłek, a także proponuje konkurencyjnie niskie ceny, nawet w porównaniu z Pocztą Polską. Z usług tej firmy zdecydowała się skorzystać pani Katarzyna, która od kilku lat mieszka w Holandii, a konkretnie w Amsterdamie.

O perypetiach związanych z doręczeniem walizki do adresatki - przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.           

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe