Dni Krasnobrodu 2019. Trzy dni doskonałej zabawy

  • 19.07.2019, 06:00
  • roh
Dni Krasnobrodu 2019. Trzy dni doskonałej zabawy
W piątek, sobotę i niedzielę w Krasnobrodzie będzie można świętować dni tego miasteczka. Organizatorzy Dni Krasnobrodu zaplanowali mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku.

Tegoroczne cykliczne święto Krasnobrodu zainauguruje piątkowy (19 lipca) wernisaż wystawy malarstwa Marka Rzeźniaka w Krasnobrodzkim Domu Kultury (godz. 18). W sobotę (20 lipca) o 6 rano nad zalewem rozpoczną się Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Krasnobrodu. Dla tych, którzy bardziej niż wędkarstwem interesują się muzyką i tańcem trzeba będzie poczekać do popołudnia. Wakacyjny festyn odbędzie się na terenie rekreacyjnym obok zalewu. Pierwsze występy o godz. 17.30. Po programie dla dzieci będzie to, na co czekają starsi – występ zespołu Jago (godz. 19), zespołu Looks i gwiazdy wieczoru –  zespołu Jorrgus. Drugi Dzień Krasnobrodu zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

W niedzielę w tym samym miejscu będzie XXIX Przegląd Orkiestr Dętych pod honorowym patronatem starosty zamojskiego Stanisława Grześko (otwarcie przeglądu zaplanowane jest na godz. 14 po przemarszu). O godz. 19 zagra Krasnobrodzki Gospel, potem oczekiwany Power Play i zespół Malibu. 

Tego dnia warto też pooglądać i kupić lokalne produkty albo rękodzieło na Jarmarku Krasnobrodzkim. W trakcie Dni Krasnobrodu nie zabraknie atrakcji dla dzieci, stoisk handlowych i promocyjnych, piknikowej gastronomii, konkursów. Będzie także Festiwal Pierogów, który zorganizuje Gościniec Celina. Niedzielną imprezę zakończy oczywiście dyskoteka pod gwiazdami.

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe