Nowe wydanie Kroniki Tygodnia czeka na Was

  • 15.07.2019, 18:53
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia czeka na Was
Od wtorku (16 lipca) dostępne będzie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Zapewniamy, że warto po nie sięgnąć. Co w nim znajdziecie?

>>>> Supergospodunie zostały wybrane. Przeczytajcie i obejrzyjcie obszerną relację z podsumowania naszego plebiscytu podczas Zamojskich Dni Folkloru w Zwierzyńcu.

>>>> Zaczęło się od dotykania miejsc intymnych, później miał z dzieckiem współżyć, a do obcowania płciowego dochodziło też z użyciem przemocy. 39-latek z powiatu zamojskiego został zatrzymany.

>>>> Pijany 27-letni prawnik z gm. Trzeszczany (1,5 prom. alkoholu) kierując toyotą narozrabiał w śródmieściu Lublina. Ścięł słupki drogowe i zdewastował stację rowerów. 

>>>> Nawet po czterdzieścioro uczniów w klasie, wysokie progi punktowe przy przyjęciu, tworzenie na szybko dodatkowych oddziałów . Taki jest efekt rekrutacji do szkół średnich.

>>>>  W czwartek 18 lipca członkowie komitetu organizują duży protest. Nie chcą budowy w Szopinku spalarni odpadów.

>>>> Obowiązkowa segregacja medyczna pacjentów, wprowadzenie systemu monitorującego, automat biletowy... To niektóre zmiany dla pacjentów szpitalnych oddziałów ratunkowych

>>>> Poświadczenia nieprawdy i składowanie odpadów komunalnych w miejscu, które miało być rekultywowane. Takie zarzuty usłyszeli pracownicy firm, które zwoziły do Strzyżowa śmieci komunalne.

>>>> Źródełko jest malownicze, krystalicznie czyste i słynie z cudownych mocy. Nie bez powodu. W Siedliskach ukazała się Matka Boska.

To jedynie część tematów z tego numeru. Więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe