Gładko do granicy. Umowa na przebudowę trasy Hrubieszów-Kryłów-Dołhobyczów podpisana

  • 15.07.2019, 14:06
  • ak
Gładko do granicy. Umowa na przebudowę trasy Hrubieszów-Kryłów-Dołhobyczów… Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Do połowy listopada powinna być już gotowa przebudowana trasa Hrubieszów-Kryłów-Dołhobyczów-Granica Państwa. Taki termin wyznaczono wykonawcy, czyli Przedsiębiorstwu Robót Drogowo-Mostowych w Hrubieszowie.

Umowa na wykonanie tej inwestycji została podpisana w zeszłym tygodniu przez starostę Marylę Symczuk i prezesa PRDM Dariusza Gumieniaka. Całe zadanie ma kosztować przeszło 4,7 mln zł. Powiat otrzymał na realizację wysoką, sięgającą ponad 2 mln zł dotację z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. W kosztach partycypować będzie również gmina Dołhobyczów, której władze zadeklarowały zapewnienie tzw. wkładu własnego. 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe