Zamość: Poprawka z matematyki? PWSZ oferuje maturzystom kurs

  • 15.07.2019, 07:00
  • ak
Zamość: Poprawka z matematyki? PWSZ oferuje maturzystom kurs Fot. pixabay.com
Stawka za godzinę zajęć to tylko 3 złote. Za cały , 40-godzinny kurs należy zapłacić 120 zł. Państwowa Wyższa Szkołą Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu oferuje tegorocznym maturzystom, którzy oblali egzamin dojrzałości, kurs przygotowujący do poprawki z matematyki.

Zajęcia mają potrwać ponad tydzień (5-16 sierpnia). Zapisy kursantów prowadzone są do końca lipca. Zgłaszać się należy do Rektoratu PWSZ w Zamościu przy ul. Pereca 2 (pokój nr 116 lub 124). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 663 188 380 lub 84/ 638 34 44.

Uczestnicy kursu, którzy po zdaniu poprawkowej matury podejmą studia w PWSZ, nie będą musieli już wnosić opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 złotych. W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń, kurs może nie być jednak uruchomiony.

CZYTAJ TAKŻE: JUŻ ZA ROK KOLEJNA MATURA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe