Zamość: Nieprzytomny 23-latek w hotelowym pokoju. Miał broń, amunicję, granat

  • 14.07.2019, 17:24
  • ak
Zamość: Nieprzytomny 23-latek w hotelowym pokoju. Miał broń, amunicję, granat Fot. policja.pl
Trzeba było ewakuować cały personel i wszystkich gości jednego z zamojskich hoteli, kiedy w pokoju znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, a obok niego... przedmiot przypominający uzbrojony granat.

Zaraz po zgłoszeniu, które policja otrzymała w sobotę (13 lipca) przed południem, do hotelu zjechały się służby ratunkowe. Medycy udzielili pomocy 23-letniemu gościowi hotelowemu. Mężczyzna, 23-letni mieszkaniec Zamościa, odzyskał przytomność. 

W hotelu zarządzono ewakuację. Teren został zabezpieczony przed osobami postronnymi.

– Pirotechnicy ustalili, że odnaleziony przedmiot to granat ćwiczebny nie zagrażający bezpieczeństwu osób. Ewakuowani mogli wrócić do hotelu. Ponadto okazało się, że 23-latek w miejscu zamieszkania posiadał broń gazową oraz amunicję, nie mając do tego stosownych zezwoleń – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci wyjaśniają całą sytuację pod nadzorem prokuratora.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe