Oto one!!! Poznajcie Supergospodynie (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 14.07.2019, 15:09
  • red.
Oto one!!! Poznajcie Supergospodynie (ZDJĘCIA, FILMY)
Emocje podczas głosowania sięgały zenitu. Naszą redakcję dosłownie zasypały kupony. A dzisiaj stało się już jasne, które z ponad 40 wspaniałych kobiet wygrały w plebiscycie Miss Supergospodynie organizowanym przez Kronikę Tygodnia. Wyniki zostały ogłoszone dzisiaj w Zwierzyńcu podczas XX Zamojskich Dni Folkloru. 

W kategorii najaktywniejsza organizatorka i działaczka wygrała Renata Psiuk z KGW w Ruszowie (zdobyła 1189 głosów). Drugie miejsce zajęła Iwona Seńko z KGW w Rachaniach (950 głosów), a trzecie Agata Piwko z KGW w Szopinku (824 głosy).

 

 

 

Wśród kandydatek do tytułu najlepsza w kulinariach pierwsze miejsce zajęłą Dorota Szczepuch z KGW Barchaczowskie Superbabki (490 głosów). Tuż za nią uplasowałą się Grażyna Stec z KGW w Ruszczyźnie (454 głosy), a trzecie miejsce zajęła Krystyna Paszko z KGW Europejski w Stefankowicach (439 głosów). 

W kolejnej kategorii "najwspanialsza artystka" zwyciężczynią jest pani Alicja Zawadzka z KGW w Gródku (260 głosó). Pozostałę miejsca na podium zajęły: Zofia Mróz z KGW w Rabinówce (216 głosów) i Katarzyna Warmińska-Mazurek z KGW w Łaszczówce (166 głosów).

Nasza laureatki, po trzy z każdej kategorii, oprócz atrakcyjnych nagród wezmą udział też w finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 8 września we Włodawie podczas Kresowego Festiwalu Smaku, gdzie spotkają się w finalistkami eliminacji zorganizowanych przez gazety naszej grupy wydawczej w Chełmie i Białej Podlaskiej.

Sponsorzy naszego plebiscytu to Zamojskie Zakłady Zbożowe sp. z o.o w Zamościu oraz Sklep PRYMUS - AGD, Krajowa Spółka Cukrowa Cukier Polski, Powiat Zamojski, Powiat Tomaszowski, Powiat Biłgorajski, Gmina Krynice, Gmina Jarczów, Gmina Tomaszów Lubelski, Gmina Zamość, Gmina Susiec, Gmina Mircze, Gmina Nielisz, Gmina Rachanie, Gmina Tyszowce, Gmina Hrubieszów, Gmina Zwierzyniec, Gmina Tarnawatka.

 

 

 

DŁUŻSZA RELACJA Z DZISIEJSZEGO PODSUMOWANIA NASZEGO KONKURSU W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

 

 

red.

Zdjęcia (116)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XYZ
XYZ 16.07.2019, 10:59
Pierwsze miejsce zawsze można sobie załatwić.
obserwator
obserwator 14.07.2019, 21:58
Szkoda, że nie liczą się faktyczne osiągnięcia i przedsięwzięcia Pań tylko same kupony. Co to za plebiscyt - kiedy sami na siebie ludzie głosują. Tylko dlatego że można...
Kasa
Kasa 15.07.2019, 12:07
KGW otrzymało od premiera kasę i widać jak są wydawane...

Pozostałe