Biłgoraj: Już są fundamenty. Będzie Centrum Usług Społecznych

  • 12.07.2019, 14:15
  • ak
Biłgoraj: Już są fundamenty. Będzie Centrum Usług Społecznych Fot. UM Biłgoraj
W Biłgoraju, przy ul. Kościuszki 28 powstaje Centrum Usług Społecznych. Jego budowa jest jednym z elementów większego projektu rewitalizacji centrum miasta. Prace prowadzone są również m.in. na Placu Wolności.

CUS powstaje w miejscu rozebranego już, drewnianego budynku dawnej Szkoły Muzycznej w Biłgoraju. Docelowo obiekt ma mieć dwa piętra. Gdy będzie już gotowy (termin zakończenia prac to wrzesień 2010 roku) znajdzie się w nim Środowiskowy Dom Pomocy, Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów. Swoje siedziby ulokują tutaj także organizacje pozarządowe.

Budynek zostanie wyposażony w windę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na dachu zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna.

Całkowity koszt tego zadania to przeszło 4 mln zł.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PM 2,5
PM 2,5 15.07.2019, 07:34
Jeżeli SLD jest organizacją pozarządową, to tak. Ale chyba nie jest?
! :-)
formaldehyd
formaldehyd 12.07.2019, 21:44
Coś mi się wydaje, że zmieści się tam również nowa siedziba SLD. Jeśli nie to mnie poprawcie.
Edek
Edek 12.07.2019, 17:08
To już powinien być gotowy 9 lat temu 😉

Pozostałe