Wesołe Gosposie i Echo Lipska z nagrodami w Aleksandrowie

  • 12.07.2019, 12:47
  • ak
Wesołe Gosposie i Echo Lipska z nagrodami w Aleksandrowie Fot. UG Zamość
Nie tylko satysfakcję, ale także gotówkę miały zespoły reprezentujące gminę Zamość na Konkursie Piosenki Partyzanckiej w Aleksandrowie.

Impreza odbyła się w minioną niedzielę (7 lipca). W amfiteatrze na polanie w Dąbrowie zaprezentowało się 25 zespołów z różnych zakątków Zamojszczyzny.

Gminę Zamość reprezentowały „Wesołe Gosposie” z Sitańca Kolonii i zespół „Echo Lipska”. Pierwsza grupa wyśpiewała utworami „Partyzant” i „Po ten kwiat czerwony” trzecie miejsce i otrzymała w nagrodę 400 złotych. "Echo Lipska" zostało wyróżnione za wykonanie utworów „Ojczyzno ma” i „Dziś do Ciebie przyjść nie mogę” i do zespołu trafiło 300 zł.

Nagrody fundował wójt Aleksandrowa.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Waluś z Sitańca
Waluś z Sitańca 13.07.2019, 10:40
Tragiczne są te Wesołe Gosposie niech już sobie dadzą spokój z tym swoim zawodzeniem nie idzie tego słuchać.

Pozostałe