Ruda zasługuje na dom

  • 11.07.2019, 15:18
  • Materiał nadesłany
Ruda zasługuje na dom
Dlaczego telefon milczy? Ruda, podopieczna Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami "Podaj łapę" w Biłgoraju od kilku miesięcy przebywa w płatnym hoteliku dla piesków. Jest tam obecnie największym wesołkiem, mimo tragicznej sytuacji w jakiej się znalazła.

Jej historia jest smutna: jako młodziutka sunia była adoptowana ze schroniska w Zamościu, miała swojego pana, którego nie odstępowała na krok. Pan jeździł z nią autem na działkę, nad rzekę. Ruda była szczęśliwym psem. Jednak pewnego dnia jej pan, który był samotny, nagle zmarł... Suni zawalił się cały świat. Niewiele brakowało, a wróciłaby do schroniska w Zamościu, skąd była adoptowana. 

Udało się jednak zebrać niewielką grupkę osób, które łożą co miesiąc na utrzymanie suni w hoteliku, gdzie ma świetną opiekę. Jednak sunia nie może tkwić tam wiecznie. Byłoby dla niej najlepiej znaleźć kolejny dom i opiekuna.

Ruda jest niewielkim pieskiem, ma 4 lata. Jest zaczipowana, wysterylizowana, ma aktualne szczepienia. Sunia świetnie dogaduje się z innymi pieskami, więc idealnie odnajdzie się w domu, gdzie jest już inny piesek. Kto pokocha sunię? Ona ma wyjątkowego pecha w życiu. Wspólnie możemy odmienić jej los. Serdecznie prosimy Państwa o pomoc w udostępnianiu postu. Ruda przebywa w hoteliku w Krasnymstawie. Za adopcję suni odpowiada Stowarzyszenie "Podaj łapę".

Więcej informacji pod nr tel. 501 149 566.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe