Jest nowa Zamojska Rada Seniorów

  • 11.07.2019, 10:15
  • ak
Jest nowa Zamojska Rada Seniorów Fot. UM Zamość
W środę, 10 lipca odbyło się pierwsze posiedzenie nowej Zamojskiej Rady Seniorów. Przewodniczącą została Krystyna Rybińska-Smyk, jej zastępcą Krystyna Łepik, a sekretarzem Dorota Margol.

Do Zamojskiej Rady Seniorów weszli ponadto: Maria Adryańczyk, Halina Caban, Bożenna  Michalska-Parczyńska, Marek Palonka, Zbigniew Pelc, Lucyna Stąsiek, Elżbieta Świrczek, Danuta Wolanin.

Wspólnie mają pracować przez najbliższe 4 lata. Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy. Może również podejmować inicjatywny w kwestiach związanych z osobami starszymi i działaniami podejmowanymi w mieście na ich rzecz.

 

ak

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe