Gm. Zamość: Impreza z przytupem w Jatutowie

  • 13.07.2019, 06:19
  • ak
Gm. Zamość: Impreza z przytupem w Jatutowie
Za tydzień (sobota, 20 lipca) w Jatutowie odbędą się “II Ludowe Spotkanie z Zaśpiewem i Przytupem". Impreza zostanie zorganizowana na miejscowym boisku. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.

Program zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Zaplanowano m.in. „BRUM” , czyli Biesiadny Restart Utworów Muzycznych. Będzie także Biesiada Góralska „Hetmańskich Sarmatów - widowisko muzyczno-słowne, na które złożą się góralskie pieśni, ciekawostki, anegdoty, zabawy, pląsy, konkursy i zagadki. POsłuchać będzie można również włoskich przebojów, a na koniec muzykę do tańca serwować będzie Dj Felix. 

Dla dzieci przewidziano darmową zabawę na "dmuchańcach", serwowane będą koktajle z owoców i warzyw, odbędą się również animacje.

Organizatorzy, czyli sołtys i rada sołęcka Jatutowa proponują także pokazy wozu bojowego OSP, degustację regionalnych potraw ludowych, ognisko i fajerwerki.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe