Hrubieszowskie: Sierżant Lew odwiedza dzieci

  • 11.07.2019, 08:42
  • Żródło: KPP Hrubieszów
Hrubieszowskie: Sierżant Lew odwiedza dzieci Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci hrubieszowskiej komendy wraz ze swoją maskotką sierżantem Lwem odwiedzają dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku, aby rozmawiać z nimi o bezpieczeństwie. W środę (10 lipca) odbyło się spotkanie w klubie garnizonowym 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Dzień wcześniej policjanci byli u dzieci ze Świetlicy w Moroczynie.

Policjanci hrubieszowskiej komendy wspólnie ze swoją maskotką sierżantem Lwem odwiedzają dzieci i ich wychowawców podczas wakacyjnego wypoczynku, aby porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie. Policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji informują młodych ludzi jak bezpiecznie wypoczywać w pobliżu zbiorników wodnych.

Policjanci przypominają dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Maluchy doskonale wiedzą jak bezpiecznie przejść przez jezdnię oraz zachować się w przypadku niespodziewanego zagrożenia. Pamiętają również o zachowaniu zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z osobami nieznajomymi, zarówno tymi poznanymi w życiu realnym jak i wirtualnym.

Dzisiaj funkcjonariusze pojechali na kolejne z cyklu spotkań o tej tematyce. Tym razem odwiedzili grupę dzieci i ich wychowawców z Klubu Garnizonowego 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Wczoraj byli u dzieci w Świetlicy w Moroczynie.

Na koniec miłych spotkań wszyscy ustawili się w kolejce, aby uściskać sierżanta Lwa i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Źródło: KPP Hrubieszów
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe