Uwaga Supergospodynie! Czekamy na Was w Zwierzyńcu

  • 10.07.2019, 08:00
  • red.
Uwaga Supergospodynie! Czekamy na Was w Zwierzyńcu
To już w niedzielę 14 lipca. W Zwierzyńcu podczas XX jubileuszowych Zamojskich Dni Folkloru ogłosimy nazwiska laureatek naszego plebiscytu Supergospodynie.

Zamojskie Dni Folkloru to święto powiatowej kultury. Od popołudnia na dziedzińcu Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu (ul. Browarna 1) będzie prezentować się kilkadziesiąt wykonawców: zespoły śpiewacze, kapele ludowe, chóry i soliści z naszego regionu. Festiwal organizowany jest przy współpracy Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu, Dyrekcji Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu oraz redakcji "Kroniki Tygodnia".

A o godz. 14 ujawnimy kim są trzy wyjątkowe kobiety,  które zdobyły tytuły Supergospodyni. Kto zajął w tej kategorii drugie i trzecie miejsce? Jakie panie zdobyły najwięcej głosów w kategorii Najlepsza w Kulinariach i kategorii Najwspanialsza artystka?I które 9 naszych finalistek zaprosimy na finał wojewódzki naszego plebiscytu.

Zapraszamy do Zwierzyńca.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe