Zamojszczyzna niezwykła. Uwaga, konkurs dla podróżników!

  • 19.08.2019, 09:06
  • red.
Zamojszczyzna niezwykła. Uwaga, konkurs dla podróżników! Fot. pixabay.com
Zapraszamy Was do wakacyjnej podróży śladami "Zamojszczyzny niezwykłej". Na łamach Kroniki Tygodnia co tydzień prezentujemy najbardziej atrakcyjne zakątki naszego regionu. Pokazujemy miejsca, które warto zobaczyć, przypominamy te, które są mało znane. Przedstawiamy nasze propozycje na to jak atrakcyjnie, po sąsiedzku spędzić wakacyjny weekend i nie tylko.

I

Czy uważnie czytaliście publikacje o atrakcjach opisywanych w naszym cyklu na łamach Kroniki Tygodnia? To dobrze. Do końca wakacji będziemy drukować kolejne kupony z pytaniami, na które odpowiedzi znajdziecie w naszych tekstach. Pięć osób, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytania i prześlą po zakończeniu konkursu najwięcej poprawnych odpowiedzi, nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami m.in. talonami zakupowymi, plecakami turystycznymi, powerbankami. Co tydzień drukujemy kolejny kupon z pytaniem.

 

II.

Lubisz podróżować i fotografować? Nagrodzimy najbardziej aktywnych podróżników, którzy podążą śladem opisywanych przez nas miejsc. Szansę na otrzymanie nagrody mają czytelnicy-podróżnicy, którzy zrobią zdjęcie w miejscach opisanych w cyklu "Zamojszczyzna niezwykła" i prześlą je na adres redakcji. Zdjęcia można przesłać mejlem na adres: [email protected] lub za pośrednictwem Facebooka, z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na publikację".

Pięć osób, które nadeślą najciekawsze fotografie, otrzyma Kartę Podarunkową Galerii Twierdza Zamość o wartości 100 zł.

CZYTAJ TAKŻE: ZAMOJSZCZYZNA NIEZWYKŁA. KAPLICZKI, WĄWOZY I NIKIFOR Z PODLASIA

CZYTAJ TAKŻE: ZWIERZYŃCZYK I POMNIK SZARAŃCZY, CZYLI WĘDRÓWKA PO ZWIERZYŃCU

CZYTAJ TAKŻE: SPOTKAJMY SIĘ PRZY KARGULU I PAWLAKU W SUŚCU

CZYTAJ TAKŻE: NIE BUDŹCIE ŚPIĄCEGO GOLEMA W SZCZEBRZESZYNIE!

CZYTAJ TAKŻE: SZLOCH ZAMOJSKIEJ MIESZCZKI

CZYTAJ TAKŻE: CUDOWNA WODA I LINIA MOŁOTOWA

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 16.07.2019, 12:56
czy wiecie, że miasto leży na Terenie Krasnobrodzkiego Parku Narodowego :) - no nie wiedzieliśmy do tej pory, że jest taki park. Pozdrowienia
turysta  z  rudy  śląskiej
turysta z rudy śląskiej 09.07.2019, 21:01
bieda i beznadzieja co tu zwiedzać ?
Fido
Fido 09.08.2019, 21:39
Do turysta z rudy.
To se pozwiedzaj hałdy węgla u siebie.Na pewno są ciekawsze.

Pozostałe