Zamojszczyzna niezwykła. Uwaga, konkurs dla podróżników!

  • 09.07.2019, 14:06
  • red.
Zamojszczyzna niezwykła. Uwaga, konkurs dla podróżników! Fot. pixabay.com
Zapraszamy Was do wakacyjnej podróży śladami "Zamojszczyzny niezwykłej". Będziemy prezentować najbardziej atrakcyjne zakątki naszego regionu. Pokazywać miejsca, które warto zobaczyć, przypominać te, które są mało znane. Przedstawiać nasze propozycje na to jak atrakcyjnie, po sąsiedzku spędzić wakacyjny weekend i nie tylko.

I

Czy uważnie przeczytaliście dzisiejszą publikację o atrakcjach Krasnobrodu? To dobrze. W przyszłym tygodniu zadamy pytanie konkursowe dotyczące tego miasteczka. Do końca wakacji będziemy drukować kolejne kupony z pytaniami, na które odpowiedzi znajdziecie w naszych tekstach. Pięć osób, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytania i prześlą po zakończeniu konkursu najwięcej poprawnych odpowiedzi, nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami m.in. talonami zakupowymi, plecakami turystycznymi, powerbankami. 

 

II.

Lubisz podróżować i fotografować? To konkurs dla Ciebie. Nagrodzimy najbardziej aktywnych podróżników, którzy podążą śladem opisywanych przez nas miejsc. Szansę na otrzymanie nagrody mają czytelnicy-podróżnicy, którzy zrobią sobie selfie (autoportret) w miejscach opisanych w cyklu "Zamojszczyzna niezwykła" i prześlą je na adres redakcji. Zdjęcia można przesłać mejlem na adres: [email protected] lub za pośrednictwem Facebooka, z dopiskiem: Wyrażam zgodę na publikację.

Pięć osób, które nadeślą najciekawsze fotografie z miejsc, które opiszemy w naszym cyklu, otrzyma atrakcyjne nagrody (o nich napiszemy w kolejnym wydaniu).

CZYTAJ TAKŻE: ZAMOJSZCZYZNA NIEZWYKŁA. KAPLICZKI, WĄWOZY I NIKIFOR Z PODLASIA

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 16.07.2019, 12:56
czy wiecie, że miasto leży na Terenie Krasnobrodzkiego Parku Narodowego :) - no nie wiedzieliśmy do tej pory, że jest taki park. Pozdrowienia
turysta  z  rudy  śląskiej
turysta z rudy śląskiej 09.07.2019, 21:01
bieda i beznadzieja co tu zwiedzać ?

Pozostałe