Werbkowice: Zabawa z Lombardem

  • 09.07.2019, 17:06
  • par
Werbkowice: Zabawa z Lombardem
Kilka tysięcy osób bawiło się w minioną sobotę na festynie z okazji Dni Werbkowic i Dnia Cukrownika pod patronatem "Kroniki Tygodnia".

6 lipca na terenach zielonych Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Werbkowicach, nazwanych przez miejscowych "Polami Elizejskimi", odbył się kilkugodzinny festyn. Zabawa trwała do późnej nocy. Największą publikę zgromadził koncert poznańskiego zespołu Lombard. Już od południa w wesołym miasteczku bawili się pierwsi uczestnicy festynu. Cukrownia przygotowała dla uczestników kilkaset litrów strażackiej grochówki. Cukrownicy ufundowali także watę cukrową i popcorn. Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało smakołyki lokalnej kuchni. Po południu rozpoczęły się występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Im bliżej wieczora, na placu za IUNG-iem przybywało publiczności.

 – Bardzo dobrze został przyjęty koncert na ostro grającej grupy Seeking Dreams. A potem, wiadomo koncertowała gwiazda tegorocznego wieczoru zespół Lombard. Były bisy, ale na tym zabawa się nie skończyła. Do tańca zagrał jeszcze zespół Effect oraz Energetyczne Dziewczyny. Około godz. 2 trzeba było kończyć festyn, bo tylko do tego czasu mieliśmy pozwolenie. Ale zabawa pewnie trwałaby jeszcze dłużej – dowiedzieliśmy się od Marii Knap, dyrektora GOK-u w Werbkowicach.

Organizatorami festynu byli: Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Oddział Cukrownia Werbkowice, Gmina Werbkowice i miejscowy GOK.

par

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe