Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

  • 08.07.2019, 19:21
  • Kronika Tygodnia
Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Już jutro (9 lipca) do punktów sprzedaży w regionie trafi nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Co znajdziecie w tym numerze?

>>>> Zapraszamy Was do wakacyjnej podróży śladami "Zamojszczyzny niezwykłej". Będziemy prezentować najbardziej atrakcyjne zakątki naszego regionu. A Wy będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie.

>>>> Była szkoła, w której zdali wszyscy. Znalazła się też taka, gdzie egzamin "oblał" zaledwie jeden uczeń. Generalnie licealiści z Zamościa, Biłgoraja, Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego mogą być z siebie dumni, bo ich wyniki są nieco wyższe niż średnia krajowa. 

>>>> Adrian K. (l. 19) po alkoholu wjechał samochodem w dwoje przechodniów. Jedno z poszkodowanych zmarło. Młody kierowca trafi do więzienia na 7 lat.

>>>> Jest praca w zamojskim starostwie. Na obsadzenie czeka stanowisko geodety powiatowego i jego zastępcy oraz dyrektora DPS.

>>>> To nie był ptasia grypa. Woda też nie została zanieczyszczona. Więc co zabiło kaczki ze stawu w zamojskim parku?

>>>> Likwidacja odpraw pieszych i rowerzystów w Dołhobyczowie stała się gwoździem do trumny dla lokalnych biznesów.

>>>> Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego jest jedną z najważniejszych w Zamościu. To część dawnego Traktu Lubelskiego. Historia tego zakątka miasta jest niezwykle ciekawa.

To tylko niewielka część tematów. Więcej znajdziecie w najnowszym wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe