OSP Majdan Wielki to najlepsza drużyna w powiecie (ZDJĘCIA)

  • 08.07.2019, 14:06
  • ak
OSP Majdan Wielki to najlepsza drużyna w powiecie (ZDJĘCIA) Fot. OSP Majdan Wielki
Wygrali, bo byli najlepsi. Nie po raz pierwszy! Drużyna z OSP w Majdanie Wielkim ponownie wygrała XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu zamojskiego. Mistrzostwa odbyły się w niedzielę (7 lipca) na stadionie w Szczebrzeszynie.

Do rywalizacji przystąpiły 32 drużyn: mistrzowie lub wicemistrzowie zawodów szczebla gminnego z ostatnich dwóch lat. Druhowie konkurowali w biegu sztafetowym 7 x 50m z przeszkodami oraz pożarniczych ćwiczeniach bojowych, w których musieli strumieniem wody obrócić tarczę oraz strącić "pachołki".

Nowym "starym" mistrzem powiatu została ekipa z OSP Majdan Wielki. Na kolejnych pozycjach uplasowały się jednostki: OSP Radecznica, OSP Gorajec Stara Wieś, OSP Wólka Husińska, OSP Szczebrzeszyn, OSP Suchowola Kolonia.

Mistrzowie powiatu występowali w składzie: Rafał Kozłowski (dowódca), Marcin Kostrubiec, Daniel Kozłowski, Paweł Staroń, Tomasz Kostrubiec, Rafał Kostrubiec, Łukasz Nizio, Kamil Staroń, Daniel Piwko, Bogdan Gałan, Szymon Kostrubiec (kierownik drużyny). To oni będą reprezentować powiat zamojski na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym roku. 

Rywalizacja była bardzo zacięta, bo też dla najlepszych przygotowano cenne nagrody, m.in. bon na 2 tys. zł na zakup sprzętu pożarniczego, ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Zamościu, 8 kurtek strażackich SOFTSHELL (wartości ok. 2 tys. zł), ufundowanych przez spółkę - Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. w Zamościu, ubranie specjalne warte 1,8 tys. zł ufundowane przez zarząd oddziału powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Zamościu.

Dla najlepszych przygotowano również piękne puchary.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z NIEDZIELNYCH ZAWODÓW MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

Fot. OSP Majdan Wielki i KM PSP Zamość

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Majduniec
Majduniec 09.07.2019, 16:53
KSP . Kostrubcowa Straz Pozarna

Pozostałe