Zamość: Starosta szuka dyrektorów

  • 09.07.2019, 06:05
  • bn
Zamość: Starosta szuka dyrektorów W starostwie są wolne etaty, na niektóre nie ma chętnych.
Nowym dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Zamościu został Artur Piaseczny. Pracuje na tym stanowisku od 1 lipca. Starosta wciąż szuka kandydata na stanowiska: geodety powiatowego i jego zastępcy oraz dyrektora DPS.

Artur Piaseczny urodził się w 1974 r. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jak nam powiedział, przez ponad 14 lat pracował na stanowiskach kierowniczych w różnych firmach i instytucjach. Był także zatrudniony jako starszy inspektor w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. 

To nie jest jedyna zmiana w zamojskim Starostwie Powiatowym. W Biuletynie Informacji Publicznej ten samorząd tylko w czerwcu zamieścił kilka ogłoszeń z propozycjami pracy. Poszukiwano kandydata na dyrektora – geodetę powiatowego oraz jego zastępcę w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości. Ponadto oferowano trzy etaty dla podinspektorów tego wydziału. Większość tych propozycji jest nadal aktualna. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ppp
ppp 27.07.2019, 09:33
Wyłażą spod krzaków wszelkiej maści wygłodzone dziwolągi, które za Pana Zamojskiego klepały biedę.
Pracownik
Pracownik 11.07.2019, 13:37
Tak jak na stanowisko w wydziale gospodarki mieniem powiatu, wszystko zostało ustawione pod PiS
Dzidek
Dzidek 10.07.2019, 08:43
Pensje głodowe, a wymagania jak na lot w kosmos.

Pozostałe