Z Tomaszowa na Białoruś. Pojechali z wizytą

  • 08.07.2019, 09:00
  • ak
Z Tomaszowa na Białoruś. Pojechali z wizytą Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Delegacja tomaszowskich i hrubieszowskich samorządowców gościła w zeszłym tygodniu w Żabince na Białorusi w ramach partnerskiego projektu "Na ratunek".

Powiat tomaszowski reprezentowali starosta Henryk Karwan, jego zastępca Jarosław KorzeńJózef Marynicz, dyrektor Wydziału Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego. Wraz z nimi na Białoruś pojechała starosta Hrubieszowska Maryla Symczuk.

Polscy samorządowcy mieli okazję wizytować Muzeum Kościuszki, Muzeum Historyczno-Krajoznawcze oraz Szpital Rejonowy w Żabince. Podczas rozmów, w których udział wzięli m.in. Witalij Kułak, przewodniczący Żabinkowskiego Rejonu Komitetu Wykonawczego oraz jego zastępca Ałla Onufriuk polscy samorządowcy poruszali kwestie deklaracji partnerstwa w projekcie, ale także dyskutowali o współpracy w dziedzinie turystyki, sportu oraz kultury.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe